O nás

Poskytujeme všetky služby a produkty potrebné pre firmy a organizácie týkajúce sa ich firemnej identity. 

Klientom ponúkame komplexné riešenie pre ich business pod jednou strechou. Našimi klientmi sú malé, stredné i veľké slovenské a české firmy a organizácie, vrátane neziskoviek a štátnej a verejnej správy.

Jednoduchý a rýchly online návrhár pre potlač, vďaka ktorému ušetríš čas aj peniaze! Vyskúšaj náš online návrhár potlačí a urob si radosť!

1

Reklamné predmety sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu. Dnes, viac ako predtým, tvorí obchod vzťah a dôvera. Každý vzťah, aj ten medzi Vami a Vaším klientom si vyžaduje patričnú pozornosť. Pri kontakte Vy – klient, vytvárajú práve reklamné predmety tú pozornosť, ktorá to vyjadrí za Vás. Sú zároveň príjemným dôvodom na osobné stretnutie a poďakovanie. Netreba ich preto podceňovať, ale nájsť spôsob ako ich využiť vo svoj prospech. Sme hrdí na to, že až 70% tovaru tvoria reklamné predmety, ktoré Vám vieme dodať . Vieme vám pripraviť aj reklamné predmety na mieru podľa vašich požiadaviek.

Bezplatne pre objednané reklamné predmety poskytujeme servis – grafický návrh potlače, kde sa na Vami zvolené reklamné predmety aplikuje logo, texty a grafika a posiela sa Vám to na odsúhlasenie.

Schopnosť dodať nielen reklamné predmety, ale aj mnohé iné ako grafický návrh na letáky, katalógy a ich tlač, polep áut, výkladov, a mnoho ďalších.

Otvoriť Chat
1
Close chat
Ahoj! Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku. Ak chcete chatovať s našou podporou, stlačte tlačidlo Štart :)

Štart

X